Objekt valimata
More offers
For sale
Pere tee 17, Püha
164000€54.49€/m²
3010.00 m²
For sale
Valdeku tn 105, Nõmme
42000€3500.00€/m²
1 rooms 12.00 m² 2/5 storey 1963
For rent
Akadeemia tee 6, Mustamäe
420€9.55€/m²
2 rooms 44.00 m² 1/5 storey 1963
For rent
Sõpruse pst 236, Mustamäe
380€12.75€/m²
1 rooms 29.80 m² 3/5 storey 1966
For sale
Ranniku tee 2, Tabasalu
270000€102.12€/m²
2644.00 m²
For sale
Ridaküla
204998€1749.13€/m²
4 rooms 117.20 m² 2011
For sale
Tuulemaa tn 11, Põhja-Tallinn
59900€3630.30€/m²
1 rooms 16.50 m² 2/2 storey 1949
For sale
Tamme tn 23, Haapsalu linn
44998€957.40€/m²
3 rooms 47.00 m² 2/4 storey 1976
For sale
Kopli tn 96a, Põhja-Tallinn
119900€2212.18€/m²
2 rooms 54.20 m² 4/5 storey 1994
For rent
E. Vilde tee 90, Mustamäe
150€11.63€/m²
1 rooms 12.90 m² 5/1 storey