Objekt valimata
More offers
For sale
Lasnamäe tn 4b, Lasnamäe
284000€2419.08€/m²
2 rooms 117.40 m² 1/13 storey 2018
For rent
Kadaka tee 173, Mustamäe
500€11.01€/m²
2 rooms 45.40 m² 4/5 storey 1967
For rent
Villardi tn 23, Kesklinn
565€9.26€/m²
2 rooms 61.00 m² 3/5 storey
For sale
K. Kärberi tn 4, Lasnamäe
142000€1788.41€/m²
4 rooms 79.40 m² 7/9 storey 1984
For sale
Pere tee 17, Püha
164000€54.49€/m²
3010.00 m²
For sale
Valdeku tn 105, Nõmme
42000€3500.00€/m²
1 rooms 12.00 m² 2/5 storey 1963
For rent
Akadeemia tee 6, Mustamäe
420€9.55€/m²
2 rooms 44.00 m² 1/5 storey 1963
For rent
Sõpruse pst 236, Mustamäe
380€12.75€/m²
1 rooms 29.80 m² 3/5 storey 1966
For sale
Ranniku tee 2, Tabasalu
270000€102.12€/m²
2644.00 m²
For sale
Ridaküla
204998€1749.13€/m²
4 rooms 117.20 m² 2011