Objekt valimata
More offers
For rent
Retke tee 30, Mustamäe
630€9.97€/m²
3 rooms 63.20 m² 4/9 storey 1988
For sale
Lohusalu tee 100, Lohusalu
149900€2313.27€/m²
3 rooms 64.80 m² 2/3 storey 2005
For rent
Laulupeo tn 24a, Kesklinn
90€5.00€/m²
1 rooms 18.00 m² 1/1 storey
For sale
Lohusalu tee 100, Lohusalu
149900€2313.27€/m²
3 rooms 64.80 m² 2/3 storey 2005
For sale
Kaadri tee, Naage
139000€880.86€/m²
6 rooms 157.80 m² 2005
For sale
Pikksilma 2/2, Kesklinn
19900€1592.00€/m²
12.50 m² 2020
For rent
Kopli 25, Põhja-Tallinn
499.5€11.10€/m²
45.00 m² 3/9 storey
For rent
Sõstramäe 12, Lasnamäe
330€8.25€/m²
1 rooms 40.00 m² 1/2 storey
For rent
Sõstramäe 12, Lasnamäe
170€7.39€/m²
1 rooms 23.00 m² 1/2 storey
For rent
Laulupeo tn 24a, Kesklinn
90€5.00€/m²
1 rooms 18.00 m²