Objekt valimata
More offers
For rent
Haabersti
950€7.31€/m²
4 rooms 130.00 m²
For sale
A. H. Tammsaare tee 69, Mustamäe
119998€2803.69€/m²
2 rooms 42.80 m² 5/5 storey 1970
For rent
Köie tn 2, Põhja-Tallinn
390€15.41€/m²
1 rooms 25.30 m² 2/2 storey 1940
For sale
K. Kärberi tn 4, Lasnamäe
139998€1763.20€/m²
4 rooms 79.40 m² 7/9 storey 1984
For rent
Retke tee 30, Mustamäe
630€9.97€/m²
3 rooms 63.20 m² 4/9 storey 1988
For sale
Lohusalu tee 100, Lohusalu
149900€2313.27€/m²
3 rooms 64.80 m² 2/3 storey 2005
For rent
Laulupeo tn 24a, Kesklinn
90€5.00€/m²
1 rooms 18.00 m² 1/1 storey
For sale
Lohusalu tee 100, Lohusalu
149900€2313.27€/m²
3 rooms 64.80 m² 2/3 storey 2005
For sale
Kaadri tee, Naage
139000€880.86€/m²
6 rooms 157.80 m² 2005
For sale
Pikksilma 2/2, Kesklinn
19900€1592.00€/m²
12.50 m² 2020