Kadaka tee 173, Mustamäe

Tallinn, Harjumaa

500€

11.01€/m²

2 комнат

45.40 m²

4/5 Этаж

1967

Напишите риелтору

Üürimine läbi rendin.ee
https://rendin.ee/invite/form/HAVW
Antakse üürile 2-toaline korter Mustamäel.
Korter on KOHE VABA!
Korterile oodatatud mittesuitsetav ja
ilma koduloomadeta paar.
Korter on päikesepoolne ja asub 5-korruselise maja neljandal korrusel.
Heas seisukorras korteri koosseisu kuuluvad elutuba,
magamistuba, väljapääsuga rõdule, köök, esik,
vannituba/wc, mis paiknevad koos.
Magamistoas on magamisvoodi 140*200 cm.
Korteris kõik kodutehnika (induktsiooni pliit koos elektriahjuga,
pesumasin, nõudepesumasin, mikroahi) vahetatud aasta tagasi.
Samuti aasta tagasi tehtud värskendav remont.
Korteris korralikud pakettaknad, seinad värvitud, laminaat.
Kortermaja asub logistiliselt väga heas asukohas —
lisaks TALTECHile asuvad läheduses nii teised koolid,
lasteaiad, spordiklubid, kaubanduskeskused,
söögikohad kui ka kino.
Lähim pood on Kadaka tee mini-Rimi (550m).
Naabruses on esindatud ka kõik teised suuremad poeketid,
sh Lidl, Prisma, Selver, Konsum.
Mitte kaugel ei ole ka paiknevad jalgratta- ja jooksurajad.

Kommunaalkuludele isandub elektrikulu vastavalt tarbimisele.
Majas on aktiivne korteriühistu.

Hoones avarad ja hooldatud trepikojad.
Autoparkimine maja ees.

Korter antakse üürile pikaks ajaks.
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning
vahendustasu 1 kuu üüri summas.

Helista ja lähme vaatama!

Дополнительная информация

Бесплатная парковка

Соседи в окрестностях

Дороги в хорошем состоянии

В городе

В окрестностях многоквартирные жилые домa